عسل آلو جنگلی کلاردشت

عسل آلو جنگلی
مدل  : عسل طبیعی بهاره و تابستانه
مقدار و اندازه : یک کیلو
کاربرد: عسل آلو جنگلی کاملا طبیعی با خواص درمانی
350000 تومان
فروشگاه   عسل کوهستان کلاردشت محصولات این فروشنده
ثبت سفارش
مشخصات  عسل آلو جنگلی
عسل طبیعی   با کاربری    عسل آلو جنگلی کاملا طبیعی با خواص درمانی
عسل آلوجنگلی عسل آلوجنکلی کلاردشت عسل طبیعی از تغذیه شکوفه و میوه آلو جنگلی در دامنه های علم کوه و در جنگلهای منتهی به سردآبرود عسل آلو جنکلی با مزه بی نظیر و دلچسب همان آلو جنکلی با خواص درمانی و فوق العاده آلو های جنکلی عسل تولیدی کاملا طبیعی بوده و حاصل تغذیه زنبوران عسل از ابتدای بهار تا اوایل تابستان در جنگلهای مشرف به علم کوه در کلاردشت می باشد خواص درمانی آلو جنگلی به نقل از مشرق نیوز: آلو جنگلی اثرات قابل‌ توجهی در جلوگیری از بیماری‌هایی مانند چربی خون بالا، پیری سلول و سرطان دارد. اسید بنزوئیک ترکیبی است که خاصیت ضد میکروبی دارد و این ماده به طور طبیعی در آلوچه وجود دارد آلوچه غنی از ویتامین C، اسید مالیک و اسید سیتریک است و مصرف زیاد آن باعث نفخ معده می‌شود. برخی گیاه شناسان معتقدند مصرف آلوچه برای بهبود طعم دهان مفید است. از خواص دیگر این میوه، خاصیت مسهل بودن آن است. همچنین اثرات منحصر به فرد آن شامل کاهش فشار ‌و چربی خون، حذف رسوبات از خون و تنظیم عملکرد معده‌ای – روده‌ای است. آلوچه باعث تعادل باز و اسید در جریان خون می‌شود و از این رو می‌تواند در درمان حالت اسیدی خون مفید باشد. این میوه اثرات قابل‌ توجهی در جلوگیری از بیماری‌هایی مانند چربی خون بالا، پیری سلول و سرطان دارد. اسید بنزوئیک ترکیبی است که خاصیت ضد میکروبی دارد و این ماده به طور طبیعی در آلوچه وجود دارد. همچنین بعضی از تحقیقات بیانگر خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی این میوه هستند. مطالعات نشان می‌دهد که این میوه می‌تواند در درمان تومورها موثر باشد و به‌ دلیل داشتن اسید اسکوربیک (ویتامین C)، برای افراد مبتلا به نقرس توصیه می‌شود. آلوچه وحشی خارش بدن را برطرف می کند. سر درد را رفع می کند. برای این منظور باید آب آن را با گُل بنفشه مخلوط کرده و بر پیشانی مالید. در معالجه کم خونی، ضعف و ناتوانی و خستگی جسمی مفید است. آلوچه وحشی سرشار از ویتامین C ، B ، A ، قند و هیدرات کربن، آهن، کلسیم، فسفر، منیزیوم، پتاسیم، سدیم و منگنز می باشد...
فروشنده  عسل کوهستان کلاردشت
عسل کوهستان کلاردشت
تولید کننده عسل طبیعی از مناطق فرح بخش و جنگلی روبارگ در کلاردشت
عسل های تولیدی بسته به تغذیه زنبور از میوه های جنکلی و گیاهان دارویی منطقه روبارک ضمن برخورداری عمومی از خواص دارویی عسل طبیعی دارای طعم و عطر متفاوتی هستند .
عسل بی نظیر با طعم آلو که ناشی از تغذیه زنبور از گل و خود آلوهای سبز کوهستان می باشد.
عسل عمومی با عطر و طعم فوق العاده که از استقرار کندوهای عسل از ابتدای بهار در ابتدای جاده جنگلی روبارک بدست می آید
عسل عمومی ترکیبی از خواص گیاهان فوق اعلاده متنوع در جنگلهای دامنه علم کوه می باشد .
گیاهان دارویی مانند پونه و بابونه و خار شتر ، مریم گلی، گزنه و غیره که در مسیر رودخانه سرد ابرود در دامنه علم کوه و در دامنه جنگلها همه جا را پوشانده اند.
با مصرف عسل طبیعی به روش صحیح، سلامتی و روحیه شاداب را به خود هدیه نمایید 

نحوه تماس
موبایل: ---
تلفن: ---
ایمیل: 09127075645