زمین 300 متر کلاردشت

زمین 300 متر کلاردشت
مدل  : زمین مسکونی
مقدار و اندازه : 300 مترمربع
کاربرد: ساخت مسکونی
متری 9 میلیون تومان
فروشگاه   کلارفایل محصولات این فروشنده
ثبت سفارش
مشخصات  زمین 300 متر کلاردشت
زمین در کلاردشت   با کاربری    ساخت مسکونی
فروش زمین در کلاردشت فروش زمین مسکونی در کلاردشت فروش قطعه زمین مسکونی به متراژسیصد متر مربع زمین مسکونی با سند مالکیت زمین سه بر می باشد و خوش نقشه است زمین در بهترین منطقه شهر کلاردشت واقع می باشد بدلیل وقع شدن در منطقه رو برشد سریع زمین دارای آینده درخشان برای سرمایه گذاران می باشد
فروشنده  کلارفایل
بانک اطلاعات املاک کلارفایل
بانک اطلاعات زمین و ویلا و املاک کلاردشت
خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت
فروش آپارتمان و خانه کلنگی در کلاردشت
مرکز اینترنتی خرید و فروش املاک کلاردشت
مشاوره خرید زمین و ویلا در کلاردشت
کارگزاری فروش و زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلا در کلاردشت

فروش زمین در کلاردشت داخل محدوده با سند ملکی
پذیرش مشاورت خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت
مباشرت خرید زمین و ویلا در کلاردشت
مشاوره سرمایه گذاری در زمین و ویلاهای کلاردشت

کلاردشت بدلیل واقع شدن در نزدیکی تهران و بدلیل داشتن اب و هوای بسیار مطلوب از سویی و برخوردار بودن از ظرفیتهای توسعه پایدار زمینه مناسبی رابرای سرمایه گذاران غیر بومی فراهم نموده است تا خریداران زمین و ویلا توجه ویژه ای به خرید زمین یا ویلا در کلاردشت داشته باشند.
سرمایه گذاری برای خرید ویلا یا زمین در کلاردشت خود موجب رونق ساخت و ساز و توسعه شهر نشینی در کلاردشت دشته و به صورت تاثیر متقابل باعث رشد بازار خرید و فروش ویلا و زمین در کلاردشت می گردد و زمینه را برای سرمایه گذاری مطمئن در کلاردشت فراهم می سازد.
به ارجاع سفارش به ما عنوان مشاور خرید زمین و ویلا در کاردشت شما از خدمات چند مشاور قدیمی و باسابقه به صورت همزمان برخوردار خواهید بود. مشاورین خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت در صورتی می توانند سرویس مناسب به شما بدهند که اشراف کامل به محیط کلاردشت و قوانین و مقررات حاکم بر خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت داشته باشند و بتوانند مناسبترین شرایط را با توجه به سرمایه خرید زمین یا ویلا فراهم نمایند. 
کلارفایل بانک اطلاعات زمین و ویلا در کلاردشت اماده پذیرش تقاضاها و پیشنهادات خرید و فروش زمین و ویلا در کلاردشت می باشد.
نحوه تماس
موبایل: 09127075645
تلفن: 011311
ایمیل: sale@opap.ir